10 Pack - Cosmas 9993-96WN Weathered Nickel Birdcage Cabinet Hardware Handle Pull - 3-3/4" (96mm) Hole Centers
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • Hole Centers / Drilling: 3-3/4" (96mm)
  • Overall Length: 4"
  • Width: 3/4"
  • Projection: 1-1/2"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 609595756622
Color Weathered Nickel
Shape Arch & Bow
Brand Name Cosmas
Style Name Handle Pull
Unit Count 10.0 Count
Handle Type Pull Handle
Item Weight 0.01 Ounces
Finish Types Nickel
Manufacturer Cosmas
Model Number 9993-96WN - 10 Pack
Material Type Metal
Exterior Finish Weathered Nickel
Handle Material 100% Die-Cast Zinc Metal